Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co lepsze na CW/ESL i inne zawody ?


FeHnE

  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka nacja bardziej mi si? przyda na CW/ESL i innych tego typu zawodach ?

    • FRANCJA
      11
    • USA
      8
    • INNE tzn NIEMCY, ZSSR, CHINY, ANGLIA
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam do was pytanko jaka nacja FRANCJA czy USA będzie bardziej opłacalna do mojej kariery zawodowego gracza WoT ?

Chodzi mi o to z jaką nacją najszybciej znajdę klan itp. A i czy muszę mieć arte bo gra nią w ogóle mi nie wychodzi, po prostu nie umiem.

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, mam do was pytanko jaka nacja FRANCJA czy USA będzie bardziej opłacalna do mojej kariery zawodowego gracza WoT ?

Chodzi mi o to z jaką nacją najszybciej znajdę klan itp. A i czy muszę mieć arte bo gra nią w ogóle mi nie wychodzi, po prostu nie umiem.

 

Skill > czołgi

76561198001815076.png
Opublikowano

Witam, mam do was pytanko jaka nacja FRANCJA czy USA będzie bardziej opłacalna do mojej kariery zawodowego gracza WoT ?

Chodzi mi o to z jaką nacją najszybciej znajdę klan itp. A i czy muszę mieć arte bo gra nią w ogóle mi nie wychodzi, po prostu nie umiem.

Co do arty przydał by się jakiś 8 tier.

A co do tematu to HT niemieckie oraz ruskie to podstawa.

Opublikowano

Co do arty przydał by się jakiś 8 tier.

A co do tematu to HT niemieckie oraz ruskie to podstawa.

 

Nie ważne czy będziesz miał batchata, czy E-sete a będziesz ogarniętym graczem, wiedzącym co to teamplay i słuchającym się, to nie ważne jakie będziesz miał te dziesiątki aby zostać przyjętym do klanu.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie ważne czy będziesz miał batchata, czy E-sete a będziesz ogarniętym graczem, wiedzącym co to teamplay i słuchającym się, to nie ważne jakie będziesz miał te dziesiątki aby zostać przyjętym do klanu.

Ja pisze o ESL/CW/itd a nie o klanie.

Opublikowano

Kurwa ludzie wy o czym innym a ja o czym innym... chodzi mi jaka nacja bedzie najlepsza na ESL/WCG i inne zawody ?

Opublikowano

Kurwa ludzie wy o czym innym a ja o czym innym... chodzi mi jaka nacja bedzie najlepsza na ESL/WCG i inne zawody ?

AMX 50 100 i T32 te czołgi wykorzystują na ESL'u profesjonalne klany.

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Flap tyś mnie jeden zrozumiał. A jakbyś jeszcze mógł mi bardziej doradzić które z tych nacji FRANCJA AMX 50 100 USA T32 byłą by bardziej opłacalna ?

Opublikowano

Flap tyś mnie jeden zrozumiał. A jakbyś jeszcze mógł mi bardziej doradzić które z tych nacji FRANCJA AMX 50 100 USA T32 byłą by bardziej opłacalna ?

Jak ogarniesz AMX'a i zrobisz na nim 3/4 perki i wszystkie moduły, to każdy na ESL'a cie weźmie

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Ja pisze o ESL/CW/itd a nie o klanie.

 

Na cw sam nie zagrasz.

 

Esl 8 t - T32, AMXy, KT, IS3, brytole, zresztą co ja ci będę wymieniał, jak wszystkie czołgi sie nadają.

76561198001815076.png
Opublikowano

Na esl do 8 tierów to amx lekki 8 tieru jeśi dobrze kojarze to amx 75 90 arta 7 lub 8 tieru(najczęsniej widze lorka 7 tieru) HT to t32 is3 i amx 50 100 ewentualnie jakaś t-50 też często spotykana

cristiano_ronaldo_by_hector_elrojo-d62sr

Opublikowano

Nie ważne czy będziesz miał batchata, czy E-sete a będziesz ogarniętym graczem, wiedzącym co to teamplay i słuchającym się, to nie ważne jakie będziesz miał te dziesiątki aby zostać przyjętym do klanu.

Skoro tak skill jest aż taki ważny pokonaj Mausa Loltraktorem.

Skill jest ważny ale czołg również.

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Na esl do 8 tierów to amx lekki 8 tieru jeśi dobrze kojarze to amx 75 90 arta 7 lub 8 tieru(najczęsniej widze lorka 7 tieru) HT to t32 is3 i amx 50 100 ewentualnie jakaś t-50 też często spotykana

Nie ma takiego czołgu jak "AMX 75 90", a arty nie bierze sie na ESL'a.

Nie znasz się, to po co się wypowiadasz?

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Skoro tak skill jest aż taki ważny pokonaj Mausa Loltraktorem.

Skill jest ważny ale czołg również.

 

Nie ważne jaki czołg endline'owy, nie ważne 10 tier, czy arta 8 tieru/\.

76561198001815076.png
Opublikowano

Nie ważne jaki czołg endline'owy, nie ważne 10 tier, czy arta 8 tieru/\.

Jest ważne.

T32 vs AMX 50 100.

T32 super pro ogar gracz, a AMX 50 100 przeciętny gracz.

Grają na otwartym polu.

T32 oddaje strzał, a AMX oddaje trzy.

I znów T32 oddaje strzał, a AMX trzy.

T32 już nie ma....

Więc jak widać ważne jest jaki ma się czołg

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Jest ważne.

T32 vs AMX 50 100.

T32 super pro ogar gracz, a AMX 50 100 przeciętny gracz.

Grają na otwartym polu.

T32 oddaje strzał, a AMX oddaje trzy.

I znów T32 oddaje strzał, a AMX trzy.

T32 już nie ma....

Więc jak widać ważne jest jaki ma się czołg

 

Ja mówie o cw, a wy pieprzycie o eslu 1v1

76561198001815076.png
Opublikowano

Jeżeli mowa o CW to jak dla mnie taki sam przykład z AMX 50B nie strzela po te 400 razy 6 strzałów macie 2400hp czyli 85% hp z każdego X tieru. Ale mi bardziej chodzi o ESL WCG i inne tego typu zawody.

Opublikowano
Nie ma takiego czołgu jak "AMX 75 90", a arty nie bierze sie na ESL'a.

Nie znasz się, to po co się wypowiadasz?

 

 

haha dobre arte na esl nie biorą widać jak się znasz. 7 vs 7 jest arta tylko zależy też jaka mapa.

Nie wypowiadaj się jak nigdy nie grałeś

cristiano_ronaldo_by_hector_elrojo-d62sr

Opublikowano

haha dobre arte na esl nie biorą widać jak się znasz. 7 vs 7 jest arta tylko zależy też jaka mapa.

Nie wypowiadaj się jak nigdy nie grałeś

Bardzo śmieszne :D

Arta na 7vs7 xD

Jakbyś nie wiedział, to limit pkt, to 42, a więc daje się dwa T1 dwa T32 i trzy AMX'y

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Tak myślę nad Francja lub USA tylko w każdym wypadku nie grał bym SPG bo po pierwsze że spadnie mi eff a po drugie nie umiem nią grać. Kwestia tego która nacja jest bardziej pożądana na zawodach.

Opublikowano

Bardzo śmieszne :D

Arta na 7vs7 xD

Jakbyś nie wiedział, to limit pkt, to 42, a więc daje się dwa T1 dwa T32 i trzy AMX'y

 

W 7v7 pojawia się arta: GW Panther/ francuska, ale to zależy od taktyki drużyny, bo mogą arty nie brać

signature@501527218-Arthei@eu@106@0@1101garage@501527218@eu@0@321000@-1.png

Opublikowano

W 7v7 pojawia się arta: GW Panther/ francuska, ale to zależy od taktyki drużyny, bo mogą arty nie brać

Profesjonalne drużyny (PANDA, Leming itd) biorą taki skład jak napisałem :)

1372333810-U137250.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...